01 במה אני טובה ובמה מצוינת.

כתיבת תוכנית עסקית

95%

אימון אישי / עסקי

100%

אימון בניהול משימות

95%

95%

אימון בניהול טכנולוגי

95%

אימון במדידה והערכה

100%

100%

אימון בניהול זמן

100%

אימון בעמידה ביעדים

ניהול צוות ועובדים

 01 איפה אני חזקה. איפה מצוינת.

כתיבת תוכנית עסקית

90%

DRUPAL

95%

WIX

85%

PHOTOSHOP

80%

ILLUSTRATOR

85%

JAVASCRIPT

80%

HTML & CSS

רקע מקצועי ויזמי

2003-2006

מנכ״לית קול-דור

הקמת רשת צעירים מובילים בעולם

ייסוד רשת חברתית בינלאומית של צעירים יהודים מבריקים  במגזר הציבורי, הפיננסי והעיסקי, הפרושה על פני 15 מדינות ושבע שפות שונות, תוך פיתוח מערכות מידע, תקשורת, וקבלת החלטות מורכבות. 

2006-2012

מנכ״לית בית התוכנה סנונית

120 עובדים, מאות בתי ספר, לקוחות בינ״ל

ניהול בית תוכנה בחזית הטכנולוגיה החינוכית בישראל, ניהול רב-תחומי של צוותי פיתוח, עיצוב, תוכן ומכירות, הובלת הארגון להתייעלות תקציבית וגיבוש תוכנית רב שנתית שהביאה להשלשת ההכנסות ממכירת תוכנה לבתי ספר וקהילות חינוכיות. ייזום פרוייקט להנגשת אתרי ממשלת ישראל לילדים בהיקפים של מיליוני שקלים ועבודה מול דרג מנכ״לים ומנמ״רים במגזר זה.

2012-2014

מנהלת יוזמת הממשלה לעם היהודי

הובלת תוכנית בין-משרדית בממשלת ישראל

הובלת וניהול צוות בין משרדי המורכב מנציגי משרד ראש הממשלה, המשרד לענייני תפוצות, וראשי הפדרציות היהודיות הגדולות בעולם, אשר עסק בכתיבה ראשונית מסוגה  של תוכנית מקיפה ל-20 השנים הקרובות אודות הקשר האסטרטגי שבין ממשלת ישראל ליהודי התפוצות.

2014-2016

מנהלת האסטרטגיה בסוכנות היהודית

גיבוש, ניהול והובלת האסטרטגיה הארגונית

התוויית האסטרטגיה הארגונית והעיסקית של הארגון הגדול בעולם בהקשר של ישראל והתפוצות, עם מחזור כספי של כמיליארד שקלים, מבנה ארגוני מסועף הכולל חברות בנות רבות, וממשקים עם הממשלה, פדרציות וארגונים יהודיים רבים. 

2016-2020

bitemojo מנכ"לית הסטארטאפ

יזום וניהול של סטארטאפ חדשני בתחום התיירות

יזום משלב רעיון אל ביצוע של סטארטאפ חדשני בתחום החוויות הקולינריות בעולם, כתיבת תוכנית עסקית ומצגת לגיוס משקיעים, גיוס של כ-1,000,000 דולר, פיתוח עסקי בינלאומי באירופה ובמזרח הרחוק, הקמת רשת שותפים עיסקיים ב-7 מדינות שונות, פיצוח מודלים עיסקיים ושיווקיים, התמודדות יומיומית עם סדר יום דינמי ומשתנה.

מאז 2014

Mask&Co הקמת מותג

קולקציית מסכות הפנים הנמכרת בישראל

עם פרוץ הקורונה והמשבר העמוק אליו נקלעה תעשיית התיירות העולמית והמקומית, בחרנו להקים ללא כל ידע מוקדם מותג אופנתי ובטיחותי למסכות פנים מבד כותנה. העמדנו בתוך חודש קולקציית מסכות בהתאם לגזרות שייצרנו, תוך שאנחנו תופרים את המסכות שלנו במתפרות חברתיות ותורמים לשרשרת ערך חשובה מאין כמוה בתקופה זו. עד כה ייצרנו ומכרנו למעלה מ-50,000 מסכות ביניהן לחברות הגדולות במשק.

2016-2020

בעבודה על מיזם חדש..
 
 
Yael-m.jpeg

יעל וייס גדיש

מניעה אנשים ועסקים למצוינות.

אני מסייעת לחברות, ארגונים, מנהלים ויזמים להיות מדויקים, ולראות בבהירות טובה יותר פסגות ובורות. עוזרת לייצר שקט פנימי ניהולי שמאפשר לרעיונות להבשיל ולמיזמים להצליח, מתוך תפיסה ניהולית של יזם – עולם מוגבל של משאבים, אנשים וזמן.​ ניהלתי ארגונים קטנים וגדולים, פרטיים וציבוריים, מקומיים ובינלאומיים. הקמתי מיזמים חברתיים ועסקיים, ניהלתי מאות עובדים, והובלתי אופרציות בינלאומיות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים. אם אתם מוכנים ללכת דרך, אשמח לשמוע מכם.

אני מתמחה למעלה מ-20 שנה בניהול באוריינטציה יזמית. זהו ניהול תהליכים אישיים או ארגוניים, המסייעים לאנשים ועסקים להביא לשינוי חיובי משמעותי, בסביבה המשתנה באופן בלתי פוסק.​ אני מסייעת לחדד נתיב ומשמעות, ומסירה אבק דרכים של מחשבות ותפיסות מוטעות באשר למילים כמו ניהול, יעדים, חזון, מדדים והצלחה. לא עושה חיים קלים. מאמינה גדולה בדיוק פנימי וחיצוני, ובעוצמה של להיות נוכח באותם צמתים המעצבים אותנו ואת העסקים שלנו.